Susanne Friis Bjørner Bogstav 1895-2-000
Den oprindelige pris var: 195,00 kr..175,50 kr.Den aktuelle pris er: 175,50 kr..
Personlig glans med mening
Giv dit smykkelook et personligt touch med Susanne Friis Bjørner Bogstav 1895-2-000 – et elegant bogstavvedhæng i forgyldt sølv. Det fine design kombinerer et feminint udtryk med funklende multifarvede zirkonier, der fanger lyset smukt. Vedhænget er skabt til dig, der elsker smykker med betydning og ønsker en stil, der både er tidløs og personlig. Perfekt som gave – eller som en lille forkælelse til dig selv, når detaljerne skal føles særlige.
Det kompakte vedhæng på ca. 16 mm er let at style til både hverdag og fest og passer til de fleste kæder. Den varme guldfinish giver et eksklusivt look, mens zirkonierne sikrer blikfang uden at blive prangende.
• Personligt bogstav-design.
• Forgyldt 925 sterling sølv.
• Multifarvede zirkonier med glans.
• Let og behageligt til daglig brug.
• Ideel gaveidé med følelsesmæssig værdi.
Vælg et bogstav, der betyder noget for dig, og bær et smykke, der fortæller din historie – diskret, elegant og fuld af karakter.
Specifikationer
| Brand | Susanne Friis Bjørner |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Køn | Kvinde|Pige |
| Længde | 16 mm |
| Materiale | Forgyldt sølv |
| Sten farve | Multifarvede |
| Sten type | Zirkonia |
| Type | Vedhæng |
| Varenummer | 1895-2-000 |
Susanne Friis Bjørner Bogstav 1895-2-000
Skriv venglist i kommentarfeltet hviket bogstav skal der bruges




