Christina – Million Love charm
Den oprindelige pris var: 399,00 kr..315,21 kr.Den aktuelle pris er: 315,21 kr..
Million Love – en charm med hjertet på rette sted
Christina Million Love charm er skabt til dig, der ønsker at bære kærlighed som en del af din hverdag. De små sammenhængende hjerter danner en feminin og romantisk ranke, som symboliserer nære bånd, varme følelser og minder, der betyder noget. Som double charm ligger den stabilt på Christina læderarmbånd og samler dit smykke smukt, så det både føles personligt og gennemtænkt.
Million Love er håndlavet i 925 sterling sølv og fås også i forgyldt eller mørkere oxideret finish, så du kan vælge netop det udtryk, der passer din stil. Den er perfekt som gave med betydning – eller som selvforkælelse, når du vil minde dig selv om kærlighedens værdi.
- Dobbelt charm, der holder læderarmbåndet elegant samlet.
- Hjerte-design med stærk symbolik og romantisk udtryk.
- Passer til Christina Collect læderarmbånd i 6 mm.
- Leveres i gaveæske – klar til at glæde.
Specifikationer
| Brand | Christina |
|---|
Flot og enkelt dobbelt charm.
Varenummer: 630-G85
Christina Jewelry & Watches
Christina Hembo af stifteren af det succesfulde smykke- og urbrand; Christina Jewelry & Watches. Brandet er ekstremt populært, og det er ingen hemmelighed hvorfor. Christinas smykker følger altid den seneste mode samtidig med at man med diverse charms kan personliggøre sine smykker og derved gøre dem helt unikke. Udover det er det nemt at kombinere hendes smykker, så man kan få lige præcis det smykkeskrin man drømmer om.




