Christina The Moon Charm
Den oprindelige pris var: 399,00 kr..315,21 kr.Den aktuelle pris er: 315,21 kr..
Magi fra månen – et personligt smykkevalg
Christina The Moon Charm er et elegant og stemningsfuldt charm, skabt til dig der ønsker et smykke med både ro og glans. Det måneinspirerede design kombinerer mat og blank overflade, så charmet får dybde og karakter. De tre ægte hvide topaser funkler diskret og giver et raffineret udtryk, der føles både feminint og tidløst. Perfekt til hverdag – smukt til særlige øjeblikke.
Charmet er fremstillet i sterlingsølv 925 og fås også i forgyldt og sort sølv, så du nemt kan matche din personlige stil. Det passer til Christina Collect armbånd og udvalgte læderarmbånd, hvilket gør det nemt at sammensætte dit helt eget smykke.
– Ægte hvide topaser med smuk glans
– Designet af Christina Hembo
– Passer til Christina armbånd
– Symboliserer drømme, intuition og ro
Christina The Moon Charm leveres i elegant smykkeæske og er en oplagt gave med betydning.
Specifikationer
| Brand | Christina |
|---|---|
| Varenummer | 630-S171 |
Christina The Moon Charm.
The Moon charmet er smukt med sten og "huller".
Charmet passer til almindeligt læderarmbånd.
Varenummer: 630-S171
Christina Jewelry & Watches
Christina Hembo af stifteren af det succesfulde smykke- og urbrand; Christina Jewelry & Watches. Brandet er ekstremt populært, og det er ingen hemmelighed hvorfor. Christinas smykker følger altid den seneste mode samtidig med at man med diverse charms kan personliggøre sine smykker og derved gøre dem helt unikke. Udover det er det nemt at kombinere hendes smykker, så man kan få lige præcis det smykkeskrin man drømmer om.



