Donatella – Panser øreringe forgyldt sølv
Den oprindelige pris var: 275,00 kr..220,00 kr.Den aktuelle pris er: 220,00 kr..
Et stærkt smykke med tidløs kant
Donatella Panser øreringe i forgyldt sølv er skabt til dig, der elsker et moderne udtryk med rødder i klassisk smykkedesign. Panserkædens flade led giver et grafisk look, der ligger smukt mod huden og fanger lyset med en varm, gylden glød. Det forgyldte sterlingsølv kombinerer eksklusivt udseende med komfort, så du kan bære øreringene hele dagen – uden at gå på kompromis med stil. Et sikkert valg, når dit outfit skal føles gennemført, men stadig let og ubesværet.
Øreringene fungerer perfekt både alene og sammen med andre kædesmykker, uanset om du styler dem til hverdag eller fest. De er lette, elegante og designet til at blive brugt igen og igen – en investering i et smykke, der aldrig går af mode.
– Forgyldt 925 sterlingsølv med luksuriøst guldlook.
– Klassisk panserkæde-design med moderne attitude.
– Lette og behagelige – ideelle til daglig brug.
– Nemme at style solo eller i et stacked ear-look.
Donnatella Panser øreringe 570295
Flotte øreringe i forgyldt sølv.
str. 5 x 10 mm.
Varenummer: 570295
Donnatella
Donnatella er et forholdsvist ukendt brand her i Danmark, og det er en skam. Vi har selv fundet frem til smykkebrandet og er faldet pladask for de skønne smykker, der især har en styrke i deres store variation af design.



