Donnatella “Gabbi” Ear Crawlers Sølv 192083
Den oprindelige pris var: 325,00 kr..260,00 kr.Den aktuelle pris er: 260,00 kr..
På lager
Farverig elegance i bevægelse
Donnatella “Gabbi” Ear Crawlers i sølv er skabt til dig, der vil have et smykke med personlighed og let luksus. Det elegante ear crawler-design følger ørets naturlige form og skaber et eksklusivt look, der skiller sig ud uden at virke prangende. De multifarvede sten tilfører liv og finesse, mens det blanke sølv giver et tidløst udtryk. Med sin længde på 20 mm balancerer Gabbi perfekt mellem diskret hverdagslook og iøjnefaldende styling til festlige lejligheder.
Donnatella er kendt for designinnovation og detaljer, og Gabbi-modellen er ingen undtagelse – et smykke, der føles unikt, men let at bære. Du får ekstra værdi med en attraktiv rabat og tryghed ved køb hos autoriseret forhandler.
– Elegant ear crawler-design i sølv
– Smukke multifarvede sten
– Komfortabel længde på 20 mm
– Tidsløst smykke med kant
– Perfekt som gave eller selvforkælelse
Vælg Donnatella “Gabbi” og oplev, hvordan et enkelt smykke kan løfte hele dit outfit.
Specifikationer
| Brand | Donnatella |
|---|
Donnatella "Gabbi" Ear Crawlers Sølv 192083
Fine ear crawlers fra Donnatella i sølv med multifarvede sten.
Længde 20 mm.
Varenummer: 192083
Donnatella
Donnatella er et forholdsvist ukendt brand her i Danmark, og det er en skam. Vi har selv fundet frem til smykkebrandet og er faldet pladask for de skønne smykker, der især har en styrke i deres store variation af design.



