- 10%

Donnatella – Øreringe i forgyldt

Den oprindelige pris var: 160,00 kr..Den aktuelle pris er: 144,00 kr..

Gaveindpakning

Tidløs elegance til hverdagen

Donnatella øreringe i forgyldt sølv er skabt til dig, der elsker et feminint og klassisk udtryk uden at betale prisen for massivt guld. Det varme, gyldne finish giver et eksklusivt look, mens det enkle design gør dem perfekte til både arbejde, cafébesøg og festlige lejligheder. Et sikkert valg, når smykkerne skal kunne lidt af det hele.

Øreringene fås i elegante varianter – blandt andet med fine vedhæng eller diskrete hvide zirkoner, der tilføjer et smukt, diamantlignende glimt. Du får et stilrent smykke fra Donnatella, som kombinerer kvalitet, æstetik og en pris, der er til at betale.
• Forgyldt sølv med eksklusivt guldlook
• Klassisk, feminint design
• Perfekte til både hverdag og fest
• Prisvenlig luksus
• Let at kombinere med andre smykker

Varenummer (SKU): 192010 Kategorier: , , , , , Varemærke:

Specifikationer

Brand

Donnatella

Farve

Guld

Køn

Kvinde

Materiale

Forgyldt sølv

Type

Ørestikker

Fine øreringe i forgyldt sølv

Findes i 2, 3 og 4 mm.

Varenummer: 192010

Donnatella

Donnatella er et forholdsvist ukendt brand her i Danmark, og det er en skam. Vi har selv fundet frem til smykkebrandet og er faldet pladask for de skønne smykker, der især har en styrke i deres store variation af design.

Yderligere information

ringstorrelse

2 mm., 3 mm., 4 mm.