Rhd. Sølv ørestikker blomst med cz.
225,00 kr.
Rhd. Sølv Ørestikker Blomst med CZ
Giv et strejf af glans og legende elegance med Rhd. Sølv ørestikker blomst med CZ. De fine ørestikker er fremstillet i 925 sterlingsølv og rhodineret for at bevare den klare, hvide glød uden at oxidere. Det feminine blomstermotiv måler ca. 7 x 7 mm og prydes af en funklende kubisk zirkonia i midten, som fanger lyset ved hver bevægelse – perfekt til både hverdag og fest.
Et sikkert valg til børn og unge piger, der ønsker et smykke, som føles både sødt og stilfuldt. Designet er diskret, behageligt og skabt til at holde – en gave, der vækker glæde med det samme.
• Rhodineret 925 sterlingsølv for langvarig glans.
• Funklende CZ-sten giver et eksklusivt touch.
• Let og komfortabel størrelse til små ører.
• Ideel gave til fødselsdag eller særlige anledninger.
• Tidløst design, der matcher både jeans og kjole.
Med deres strålende finish og holdbare kvalitet får du et budgetvenligt smykke, der kombinerer charme, funktionalitet og elegance i én lille detalje.
Specifikationer
| Brand | Siersbøl |
|---|




